مرکز نقاهتگاهی کرونا در پیشوا راه‌اندازی می‌شود

فرماندار پیشوا: با توجه به شرایط ویژه شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران و جمعیت متراکم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک و کاهش فشار به مراکز درمانی، مرکز نقاهتگاهی ویژه بیماران مبتلا به کرونا، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا مستقر می‌شود.

حسین عباسی گفت : در این مرکز که با همکاری فرماندار و سپاه پاسداران شهرستان ورامین در سالن‌های ورزشی داشگاه آزاد اسلامی برپا و تجهیز می‌شود، بیش از ۲۰۰ تخت بیمارستانی مستقر شده و قابلیت ارتقای تعداد تخت و امکانات تا ۴۰۰ مورد نیز وجود دارد.

وی اظهار کرد: در این مرکز نقاهتگاهی، به بیمارانی که پس از بهبودی از بیمارستان مرخص می‌شوند، خدمات تخصصی تا رفع کامل مشکل خدمات تخصصی ارائه می‌شود.

عباسی گفت: ۱۰۰ تختخواب این مرکز به آقایان و ۱۰۰ تختخواب دیگر به خانم‌ها اختصاص پیدا می‌کند.

وی با اظهار امیدواری از این که تخت‌های مرکز نقاهتگاهی با کاهش میزان ابتلای افراد به بیماری کرونا، مورد استفاده قرار نگیرد از مردم خواست تا به منظور تحقق اهداف مقابله با ویروس کرونا، با مسئولان همکاری کرده ودر خانه‌های خود باقی بمانند.

فرماندار پیشوا با تاکید بر لزوم تعطیلی واحدهای غیرضروری، از پلمب ده‌ها واحد صنفی متخلف که از قانون تمکین نکرده بودند خبر داد. / منبع ایرنا

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

5 × 5 =

Top