قدرت اکنون کشور را شهدا به نظام اسلامی هدیه دادند

فرمانده انتظامی شرق استان تهران:
قدرت اکنون کشور را شهدا به نظام اسلامی هدیه دادند

هم‌زمان با پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، مراسم گلباران و عطر افشانی مزار شهدای منطقه خیرآباد با حضور مسئولین و مردم برگزار شد.

به گزارش ورامین تدبیر، سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در این مراسم گفت: شهدا را باید یاد کنیم و تجدید پیمان با شهدا تجدید میثاق با اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: در حوزه نظامی گری در دنیای امروز، چند مرحله وجود دارد. مرحله دفاع از خود، مرحله بازدارندگی و مرحله آخر ضربت متقابل است که از نظر استراتژیک ایران اسلامی در این مرحله است همانطور که مقام عظمای ولایت فرمودند: دشمن یکی بزند ده تا می خورد. که این باعث شده دشمن در تفکرات خود فکر حمله نظامی به کشور ما را در سر نپروراند.

سردار عزیزی با اشاره به اینکه پیش‌رفت های امروز نظام اسلامی طوری شده است که در تفکرات دشمن گزینه نظامی وجود ندارد اظهار داشت:
تحرکات اخیر دشمن در منطقه و آوردن تجهیزات نظامی به منطقه و در مقابل برگزاری رزمایش های مقتدرانه ایران باعث شد که دشمن عقب نشینی نماید و همگان بداننند قدرت اکنون کشور را شهدا به نظام اسلامی هدیه دادند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به آینده درخشان نظام اسلامی گفت: مردم ما سختی های زیادی کشیدند و تحمل این سختی ها توسط مردم و باج ندادن به دشمن، باعث اقتدار نظام ما شده‌است، قطعا آینده نظام اسلامی درخشان است و قله ترقی و پیشرفت را فتح خواهیم کرد.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

دو × 2 =

Top