دهیاران مسئول مستقیم مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز در داخل و خارج بافت روستا

فرماندار ورامین گفت : دهیاران مسئول مستقیم مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز در داخل و خارج یافت روستا هستند

به گزارش پایگاه خبری ورامین تدبیر ،روز چهارشنبه جلسه ستاد ساماندهی،پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز شهرستان ورامین به ریاست مجید درویشی فرماندار شهرستان ورامین و با حضور محمدی معاونت امور فنی و عمرانی و مسئولین ادارات و نمایندگان دستگاه قضایی برگزارشد .

فرماندار ورامین با اشاره به اینکه دهیاران باید در خط مقدم مبارزه با ساخت و ساز غیر مجاز باشند گفت : دهیاران مسئول مستقیم جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در داخل بافت و خارج یافت روستاها می باشند و باید در صورت مشاهده اقدام جهت ساخت و ساز غیر مجاز مراتب را جهت جلوگیری به دستگاه زیر ربط اطلاع دهند و در صورت ترک فعل با دهیاران متخلف برخورد قانونی میشود .
درویشی با انتقاد از اجرا نشدن بعضی از احکام صادره دستگاه قضا گفت: پرونده های حوزه اجراییات با کمک و هم اندیشی دستگاه قضایی و جهاد کشاورزی هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود .
فرماندار ورامین در مورد ساخت و ساز غیر مجاز در حاشیه شهر ها گفت : برای بنده پذیرفته نیست در دوران مسئولیت ما ساخت و ساز غیر مجاز در حریم شهر ها و محلات صورت پذیرد و شهرداری ها باید به طور قاطع با آنها مقابله کند .
وی در پایان از دستگاه قضایی خواست : دستگاه قضایی ساز و کار قانونی جهت مقابله و جمع آوری مصالح ساختمانی در ساخت و سازهای غیر مجاز را به دستگاه های اجرایی را اعلام نماید.

 

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

دوازده + هفت =

Top