تصادف منجر به فوت نقشه قبلی یک قتل از آب در آمد

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از دستگیری قاتل و کشف یک فقره قتل در شهرستان پاکدشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس سرهنگ “نجم الدین مرادی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع تصادف منجر به فوت در تاریخ ۲۵ مرداد ماه سال جاری در یکی از خیابان های شهر و فرار خودرو از صحنه تصادف ، رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات محلی و میدانی، معاینه محل و بازبینی دوربین های مدار بسته ، مشخص شد یک خودری پژو ۲۰۶ حوالی ساعت ۶ و پنجاه دقیقه صبح در آدرس مذکور جلوی منزل متوفی حاضر و با استفاده از دستمال کاغذی و چسب کاغذی اقدام به پوشاندن هر دو پلاک نموده و در محلی کمین کرده و پس از ورود مقتول به خیابان اصلی کم کم سرعت خود را افزایش داده و متهم را زیر می گیرد که بر اثر شدت جراحات وارده مقتول در دم فوت و قاتل از صحنه متواری می شود.
سرهنگ مرادی اظهارداشت: با توجه مخدوش بودن پلاک و اطلاعات ناقص ، پلیس با بکارگیری شگرد های خاص متهم را شناسایی و دستگیر می کند که در مواجهه با داله پلیسی بر ارتکاب قتل اعتراف می کند و در تحقیقات به عمل آمده اظهار داشت خانمی که چند سال با او رابطه داشتم از من خواست پسر خاله اش که همین مقتول است را بکشم به همین منظور نقشه قتل او را با صحنه سازی تصادف طراحی و در روز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ عملی کردم .
این مقام انتظامی در پایان گفت آمر قتل نیز دستگیر و پس از تکمیل تحقیقات به همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

14 − شش =

Top