۲۸ تن مواد شوینده تقلبی در پاکدشت کشف شد

فرمانده انتظامی پاکدشت گفت: با تلاش عوامل انتظامی، ۲۸ تن مواد شوینده تقلبی از یک کارگاه در مناطق روستایی پاکدشت کشف و توقیف گردید.

به گزارش ورامین تدبیر به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، سرهنگ رضا علی‌بخشی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش میزان استفاده مردم از مواد شوینده و بهداشتی، عده‌ای از افراد سودجو نسبت به تولید مواد شوینده تقلبی در یکی از روستاهای پاکدشت اقدام می‌کردند.
وی گفت: عوامل پلیس امنیت با اطلاع از ارتکاب این عمل مجرمانه، نسبت به شناسایی محل فعالیت این افراد اقدام با شناسایی محل، با هماهنگی دستگاه قضایی، به کارگاه تولید مواد شوینده غیرمجاز اعزام و در بررسی محل ۲۸ تن مواد شوینده تقلبی که با مواد اولیه غیربهداشتی و تقلبی تولید می‌شد را کشف کردند.
وی اظهار داشت: در رابطه با این پرونده، مسوول کارگاه و ۳ کارگر دستگیر شدند.
علی‌بخشی گفت: تحقیقات تکمیلی در خصوص مدت فعالیت این کارگاه، میزان تولید و اماکن عرضه این کالاهای تقلبی در حال بررسی است.
فرمانده انتظامی پاکدشت سلامت و امنیت مردم را خط قرمز پلیس دانست و افزود: به افراد سودجویی که در شرایط کرونایی، از نیاز مردم سوء استفاده کرده به دنبال کسب درآمد غیرمشروع و غیرقانونی هستند هشدارمیدهیم که رفتار مجرمانه و قانون شکنی آن‌ها از چشم پلیس پنهان نمانده و با تخلف آنان با قاطعیت برخورد می‌شود.
علی بخشی از مردم خواست تا هرگونه فعالیت مشکوک در کارگاه‌های سطح شهرستان را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

19 − پانزده =

Top