کلاهبردار میلیاردی در تور اطلاعاتی پلیس 

فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای که با پیش فروش واحد های مسکونی به ۲۳ نفر از شهروندان از آنان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری ورامین تدبیر ، سردار”دلاور القاصی مهر” در تشریح این خبر اظهار داشت: پس از شکایت ۲۳ نفر از شهروندان در شهرستان “پیشوا” مبنی بر اینکه از آن ها به بهانه پیش فروش و  ساخت یک مجتمع تجاری بیشتر کلاهبرداری شده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار ویژه پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیس از شاکیان مشخص شد فردی با جلب اعتماد تعدادی از شهروندان نسبت به ساخت یک مجتمع تجاری۳۵۰ واحدی اقدام که پس از گذشت غریب به ده سال نسبت به تعهدات لازم در مورد تکمیل واحدهای مذکور هیچ گونه اقدامی انجام نداده و متواری شده است.

رئیس پلیس استان افزود: ماموران پلیس پیشوا با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی فرد کلاهبردار در یکی از شهرستانهای همجوار شده و پس از هماهنگی های لازم با مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

این مقام ارشدانتظامی استان تصریح کرد : طبق نظر کارشناسان کلاهبردار دستگیر شده مبلغ ۷ هزار میلیارد ریال با جلب اعتماد از شهروندان کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی استان در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی و مخل امنیت عمومی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس می‌باشد

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

بیست − یازده =

Top