چهار کارمند شهرداری رودهن به جرم دریافت رشوه دستگیر شدند

رئیس حوزه قضایی بخش رودهن شهرستان دماوند در استان تهران از دستگیری چهار نفر از پرسنل شهرداری رودهن به جرم دریافت رشوه و جعل اسناد خبر داد.

حجت‌الاسلام علیرضا تقیان‌ روز یکشنبه اظهار داشت: این افراد طی چند روز گذشته به جرم تخلفات اداری، مالی، جعل اسناد و دریافت رشوه بازداشت و روانه زندان شدند.

وی ادامه داد: این افراد اقدام به جعل و تغییر رونوشت سند رسمی یک پلاک ثبتی و تصدیق (برابر اصل) آن با همکاری یکی از کارکنان یک دفترخانه‌ اسناد رسمی در شهر رودهن کرده بودند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: همچنین این افراد سودجو قصد داشتند تا نسبت به آن ملکی که قانوناً مجوز ساخت ۱۵ درصد یا کمتر از یکصد متر بنا را داشت را برای مساحتی بیش از یک هزار و ۳۰۰ مترمربع دستور تهیه نقشه بگیرند.

رئیس حوزه قضایی بخش رودهن افزود: این باند مجرمانه متشکل از چهار نفر از پرسنل شهرداری رودهن و دو نفر از عوامل واسطه خارج از شهرداری بوده که دستگیر و روانه زندان شدند.

لازم به ذکر است، بعد از برملا شدن ماجرا، با همکاری شهردار رودهن موضوع به مراجع قضایی گزارش شده و کلیه افراد در این باند مجرمانه دستگیر شدند. همچنین کلیه افراد این باند مجرمانه با استرداد وجوه ماخوذه به حساب سپرده دادگستری، نسبت به ارتکاب جعل و دریافت رشوه اعتراف داشتند. منبع : ایرنا

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

یک × 1 =

Top