پیگیری جدی پلیس در مورد اتفاق اردوگاه عسگرآباد

پیگیری پلیس در رابطه با اتفاق اردوگاه عسگرآباد با جدیت ادامه دارد.

به گزارش ورامین تدبیر ؛ در پی انتشار ویدئویی از محل مراجعات مردمی در اردوگاه عسگرآباد شهرستان پیشوا و صدور دستور ویژه فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خصوص موضوع مذکور، در همین رابطه امروز خبرگزاری پلیس گفتگوی اختصاصی را با سردار “کیومرث عزیزی” فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران  انجام داد.

سردار عزیزی گفت: بعد از بررسی‌های اولیه مشخص شد آدرس اعلامی از طرف فرد منتسب به این بانوی افغانی غیر واقعی و جعلی بوده و متاسفانه علیرغم تلاش مأموران تا کنون هیچگونه آدرسی از نامبرده جهت مشخص شدن صحت و سقم این قضیه پیدا نشده است.

وی افزود: از طرفی به منظور رسیدگی دقیق تر به موضوع پلیس های تخصصی فتا و اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی اقدامات اولیه را برای شناسایی منتشر کننده ویدئو به منظور پیدا کردن این بانو انجام دادند که سرنخ‌هایی نیز از این موضوع به دست آمده است.

سردار عزیزی ادامه داد: پلیس امنیت را برای کلیه مردم حتی اتباع بیگانه‌ای که در کشور جمهوری اسلامی ایران ساکن و یا در حال تردد هستند برقرار می کند و به هیچ عنوان اجازه نمی دهد حقی از آنها ضایع شود.

در خاتمه فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان این مطلب که احتمال دارد که این موضوع یک سناریوی از پیش تعیین شده باشد  خاطرنشان کرد: تا روشن شدن کامل موضوع تحقیقات کماکان ادامه دارد که نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

پنج × 1 =

Top