پایان تلخ پرونده گم شدن کودک ۱۰ ساله در دماوند / پلیس متهم اصلی را دستگیر کرد

🔹در پی اعلام مفقودیت یک پسر بچه ۱۰ ساله توسط والدینش در شهرستان دماوند، عملیات میدانی و علمی پلیس برای پیدایش این کودک به‌صورت جدی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری ورامین تدبیر ،سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در تشریح این خبر گفت:حدود ۳ روز پیش با طرح شکایت والدین یک کودک ۱۰ ساله مبنی بر مفقودیت فرزندشان به مراجع انتظامی شهرستان دماوند ، اقدامات فنی و تخصصی پلیس از همان لحظات اولیه آغاز و سرنخ های مبهمی مبنی بر وقوع احتمالی آدم ربایی بدست آمد.
🔹این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی در نهایت جسم بی جان این کودک در بیابان های گیلاوند پیدا شد تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضایی جسد این کودک به پزشکی قانونی منتقل شد.
🔹رئیس پلیس شرق استان تهران خاطر نشان کرد: پلیس با بررسی شواهد و دلایل متقن به یک جوان ۱۹ ساله که طرح دوستی با این کودک ریخته بود مظنون و با اقدامات فنی با هماهنگی بازپرس پرونده ضمن دستگیری متهم پرده از یک جنایت گشود.

🔹وی افزود: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه اقدامی در این رابطه بود که در مواجهه با ادله پلیس لب به اعتراف گشود و به جرم خود که منجر به قتل شد اقرار کرد.
سردار عزیزی خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیس در خصوص انگیزه متهم و علت تامه وقوع قتل ادامه دارد.
🔹فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خاتمه از شهروندان خواست در نگهداری از کودکان خود در خارج از منازل هنگام بازی و تنها بودن انها نظارت مستقیم و حساسیت بیشتری داشته باشند.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

بیست − هشت =

Top