مصوبات ستاد کرونایی شهرستان پیشوا اعلام شد

⭕️حضور کارکنان ادارات پیشوا به یک‌سوم کاهش می‌یابد/ فقط مشاغل گروه یک مجاز به فعالیت هستند/اقناع و همراهی مردم ضامن اجرای موفق محدودیت‌ها است

به گزارش ورامین تدبیر، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد :
🔹طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کرونا همزمان با سراسر کشور از اول آذرماه در پیشوا نیز اجرا می‌شود.

🔹با توجه به حاکم بودن وضعیت قرمز کرونایی در پیشوا و طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، فقط مشاغل گروه یک مجاز به فعالیت هستند.

🔹به‌منظور کاهش تردد در شهر، حضور کارکنان ادارات به یک سوم کاهش می‌یابد و مدیران با مرخصی و دورکاری سایر پرسنل به طوری که در خدمت سانی به مردم وقفه ایجاد نشود، موافقت نمایند.

🔹 به دلیل قرمز بودن وضعیت پیشوا و مطابق تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، تردد درون‌شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد ممنوع است.

🔹با توجه به هوشمند بودن این طرح، هر هفته با در نظر گرفتن وضعیت شیوع کرونا در شهرستان و پس از بررسی و ارزیابی نسبت به تغییر محدودیت‌ها تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

🔹اقناع و همراهی مردم مهمترین رکن در اجرای موثر محدودیت‌ها و ضامن موفقیت طرح است.

🔹اجرای این طرح مستلزم اطلاع‌رسانی مطلوب و گسترده با همکاری هلال احمر، بسیج و شبکه بهداشت است و سایر دستگاه‌ها نیز باید وظایف محوله در ابعاد نظارتی، قضائی، هماهنگی و … را به بهترین نحو انجام دهند.

🔹با توجه به محدودیت‌هایی که برای فعالیت اصناف اعمال خواهد شد انتظار می‌رود همچون گذشته با اجرای طرح همراهی کنند.

🔹درصورت عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا واحدهای متخلف پلمپ خواهند شد و با اخلال‌گران در روند اجرای طرح محدودیت‌ها برخورد انتظامی و قضائی صورت می‌گیرد.

 

جلسه ستاد کرونا پیشوا
این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

چهار × 3 =

Top