مشکلات اصلی اهالی روستای قوئینک زهری رفع خواهد شد

‍ ‍  فرماندار ورامین در بازدید سرزده از روستای قویینک زُهَری دستور رفع مشکلات اصلی اهالی روستای قوئینک زهری را صادر نمود

? عصر امروز حسین کاغذلو فرماندار ورامین به‌همراه کارخانه معاون امور عمرانی فرمانداری، سید سراج‌الدین تقوی‌ونکی بخشدار مرکزی ورامین ،مزدرانی مدیرعامل شرکت توزیع برق منطقه ورامین و بوالحسنی مدیر شهری و روستایی فرمانداری ورامین به صورت سرزده در محل دهیاری قویینک زُهَری حضور یافتند و ضمن استماع مسائل و مشکلات بیان‌شده از سوی کریمی دهیار روستا و خانم تاجیک رئیس شورای اسلامی و همچنین دیدار و گفت‌وگوی چهره به چهره با اهالی روستا، دستورات لازم را به منظور رفع آن‌‌ها به مسولان مربوطه صادر نمود.

? کریمی دهیار روستا در نشستِ پس از این بازدید سرزده گفت : اکنون به لطف خدا و پس از توجه ویژه دولت‌ تدبیر و امید به روستاها ، تمام سرانه‌های لازم و کافی برای روستای قویینک زهری حتی چندین برابر بیش از سرانه جمعیت آن فراهم شده و اینک از تمام زیرساخت‌های لازم از جمله خانه بهداشت، مدرسه سه‌هزار متری، مجموعه ورزشی-تفریحی چند منظوره هزار متری، ساختمان مناسب دهیاری،دوربین‌های پایش تصویری سطح روستا، مسجد و حسینیه و کمربند سبز و فضاهای سبز کافی، معابر زیبا با روشنایی کافی و… برخوردار است اما اکنون اهالی روستا فقط از دو مشکل رنج می‌بَرَند که یکی افت ولتاژ برق و فشار آب است و دیگری عدم تصویب طرح هادی روستا که پس از گذشت شش سال از تهیه و تدوین طرح هادی همچنان معطل مانده است.

?وی ضمن اشاره به پی‌گیری‌ و مکاتبات فراوان دهیاری و شورا در خصوص مشکلات برق و آب شرب اهالی روستا در سه سال گذشته گفت : پس از عنایت ویژه بخشدار و فرماندار محترم،در ماه جاری، طرح جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز آب و برق اجرا و کمی از حجم مشکلات بالا کاسته شد اما اکنون توجه ویژه اداره برق به منظور ساماندهی انشعابات غیرمجاز را می‌طلبد.

? گفتنی است : پس از دستور فرماندار، جناب مزدرانی رئیس اداره برق ورامین ضمن حضور و بازدید از مناطق جدید الاحداث، قول مساعد در خصوص احداث شبکه رایگان در معابر احداثی جدید را به اهالی داد و همچنین مقرر شد تا مالکین بناهای مسکونی و دامداری‌های دو معبر هشت متری بسیج، هر چه سریع‌تر برای درخواست انشعاب روستایی برق اقدام نمایند.

نشست فرماندار ورامین در دهیاری قویینک زُهَری

 

بازدید میدانی مدیر برق ورامین از روستای قوئینک زهری

 

 

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

7 + ده =

Top