قتل عجیب پدر توسط دختر در ورامین

دختر جوان وقتی با پدرش درگیر شد مایع لوله بازکنی را روی پدرش ریخت و همین اقدام هولناک باعث مرگ پدر خانواده شد.

به گزارش ورامین تدبیر و به نقل از رکنا، عقربه ها ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه ۱۹ آبان ماه سال جاری را نشان می داد که ماموران کلانتری ۱۴۵ ونک درجریان مرگ مرموز مرد ۵۰ ساله ای در بیمارستان شهید مطهری تهران قرار گرفتند.
بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس مصطفی واحدی از شعبه ۱۱ دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات وارد شدند و در گام نخست تحقیقات مشخص شد مرد ۵۰ ساله روز گذشته از بیمارستان به تهران منتقل شده است.
مرگ با مایع لوله بازکنی
ماموران در گام بعدی پی بردند این مرد به خاطر ریخته شدن مایع لوله بازکنی روی سر و صورتش به شدت دچار سوختگی شده و از بیمارستان ورامین به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شده و به خاطر شدت سوختگی زیاد روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفته است.
درگیری مرگبار دختر با پدر
کارآگاهان در این مرحله به سراغ برادر مرد ۵۰ ساله رفته و این مرد به ماموران گفت: برادرم یک پسر معلول و یک دختر ۱۷ ساله که بیمار ناراحتی اعصاب است و همسرش زندگی می کند و روز گذشته زن برادرم با من تماس گرفت و عنوان کرد که دخترش و پدرش که در گذشته نیز بارها با هم درگیر شده بودند امروز دوباره با هم درگیر شده و دخترم با برداشتن ظرف مایع لوله بازکنی ، مایع داخل آن را روی پدرش ریخته است.
وی افزود: برادرم به بیمارستان ورامین منتقل شد که بخاطر شدت سوختگی به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شد و روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.
بنا بر این گزارش، بازپرس واحدی با توجه به اینکه محل وقوع جرم در ورامین بوده است پرونده را به دادسرای ورامین ارجاع کرد و تجسس ها از دختر جوان و تحقیق برای شناسایی عامل اصلی این اسید پاشی مرگبار در دستور کار ماموران پلیس ورامین قرار گرفته است.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

4 × سه =

Top