فرماندار ورامین : به زودی آب سد ماملو به ورامین می‌رسد

حسین کاغذلو در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ورامین گفت: حق آبه مردم ورامین در طول سال های اخیر تأمین نشده بود و آب شرب مورد نیاز این شهرستان از چاه تأمین می شد که با همراهی دولت و اختصاص ۹۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه، به زودی آب سد ماملو به ورامین رسیده و مردم از آب تصفیه خانه این سد استفاده می کنند.

وی افزود: شهرستان ورامین با مشکلاتی در حوزه آب، برق، گاز و تلفن برخوردار است که طی سال های اخیر و با توجه ویژه دولت، بسیاری از این مشکلات برطرف شده است.
کاغذلو اظهار داشت: با تخصیص اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی، پست ۶۳ کیلوولت ورامین در حال احداث است که با تکمیل آن، مشکل افت برق در شهر جوادآباد و ورامین برطرف می شود.
وی گفت : همچنین با احداث خط لوله ۱۶ اینج گاز از مسیر جاده چرمشهر، مشکل قطعی گاز صنایع و بخش خانگی در زمستان امسال به طور کامل برطرف می شود.
فرماندار ورامین همچنین از راه اندازی مرکز جامع پلاسما و خون، تکمیل مرکز درمانی جوادآباد، احداث مرکز درمانی خیرآباد، توسعه بیمارستان ۱۵ خرداد با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار، بازسازی سه بخش از بیمارستان مفتح با ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار، احداث کلینیگ ویژه بیمارستان شهید مفتح با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار، راه اندازی مرکز نوآوری شهرستان ورامین با ۳ میلیارد ریال اعتبار و گاز رسانی به شهرک گلخانه ای حصار گلی با یک هزار و ۲۳۰ میلیارد ریال اعتبار به عنوان دیگر خدمات دولت در ورامین یاد کرد.
کاغذلو تصریح کرد: در هفته دولت امسال، ۵۰ پروژه اساسی با ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار در مناطق مختلف شهرستان ورامین افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

یک + 20 =

Top