سه بار قصاص برای عامل قتل‌عام خانوادگی

 

مرد شیشه‌ای که در جنایتی هولناک در باغ کلاته، دست به قتل عام خانوادگی زده بود دیروز با حکم قضایی به سه بار قصاص محکوم شد.

به گزارش مشرق، رسیدگی به این پرونده از یکم اردیبهشت امسال به دنبال شکایت ناپدید شدن دختر هشت ساله‌ای به نام بیتا و پدر و نامادری اش آغاز شد. تلاش پلیس برای افشای راز ناپدید شدن اعضای این خانواده آغاز شده بود که ماموران با بررسی فهرست مکالمات تلفنی دانیال (پدر خانواده) دریافتند وی آخرین بار با یکی از دوستانش به نام مهدی تماس داشته است.

اعتراف عجیب عامل قتل عام خانوادگی در باغ کلاته

بدین ترتیب پلیس به ردیابی مهدی پرداخت و خودروی دانیال را مقابل باغ خانوادگی مهدی در کلاته ورامین شناسایی کرد. مهدی ۲۸ ساله که به شیشه معتاد است پس از دستگیری پرده از قتل عام خانوادگی برداشت. وی هفته گذشته در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی پای میز محاکمه ایستاد که اولیای دم درخواست قصاص در ملأعام را برای وی مطرح کردند.

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: من قتل‌ها را قبول دارم، اما تحت تاثیر مصرف شیشه دست به چنین کاری زده بودم. من و دانیال از قبل یکدیگر را می‌شناختیم، اما مدتی بود از او خبری نداشتم تا این که اتفاقی او را در حوالی کشتارگاه خاوران دیدم و او و خانواده اش را به باغ خانوادگی مان در کلاته دعوت کردم. وی ادامه داد: ما با هم شیشه مصرف کردیم ودانیال برای خرید سیب زمینی از باغ بیرون رفت.

من هم برای خرید ناهار از باغ بیرون رفته بودم، اما وقتی به باغ برگشتم او مقابل در به من حمله ور شد. او گمان می‌کرد به همسرش نظر داشته ام. مهدی با چاقو ضربه‌ای به گردنم زد. او حتی به سمت من اسپری اشک‌آور زد که ناچار شدم او را بکشم. من بعد از قتل دانیال، همسرش را کشتم و بیتا که شاهد ماجرا بود به سمتم سنگ پرتاب کرد که او را هم خفه و اجساد را در باغ دفن کردم.

بعد از قتل، چون زخمی شده بودم و خون زیادی از دست داده بودم هروئین کشیدم تا دردم تسکین یابد. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدارک موجود در پرونده وی را دیروز به سه بار قصاص محکوم کردند.

 

مقتولان جنایت کلاته
این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

یک × 2 =

Top