سرقت مسلحانه عجیب در قرچک

سارق مسلح طلا فروشی قرچک در کمتر از ۲۰ دقیقه در تهران دستگیر شد

به گزارش پایگاه خبری ورامین تدبیر ،سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در تشریح این خبر گفت:حوالی ساعت۱۶ امروز پنجم تیرماه ۱۴۰۱ فردی پس از پرتاب یک شی آتش زا به داخل مغازه طلا فروشی در یکی از خیابان های شهرستان قرچک و بدنبال آن تیر اندازی به سمت ویترین مغازه قصد سرقت از طلافروشی را داشته که بلافاصله با حضور افسر پلیس مستقر در خیابان عرصه را برخود تنگ دیده و با برداشتن مقداری طلا از داخل ویترین اقدام به فرار با خودروی شخصی خود می کند.

وی افزود:با هوشیاری و سرعت عمل مامور پلیس ، بلافاصله خودرو متهم تحت تعقیب قرار می گیرد.

رئیس پلیس شرق استان تهران ادامه داد: مامور پلیس همزمان با تعقیب خودروی سارق مسلح طی اعلام به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ آخرین وضعیت و موقعیت خودرو متهم را که با حرکات جنون آمیز در حال فرار بود اعلام که بلافاصله تیم های عملیاتی و پشتیبانی پلیس به موقعیت اعزام و با اجرای طرح مهار و سایر اقدامات پلیسی ، همزمان طی هماهنگی با مراجع قضایی در تعیقب و گریز خودرو سارق و تیراندازی متقابال سر انجام باهمکاری پلس تهران بزرگ خودری سارق در سه راه افسریه متوقف و سارق دستگیر می شود.
این مقام ارشد انتظامی افزود: در بازدید از خودرو متهم مقادیری طلاجات شامل تعدادی النگو و انگشتر سرقتی و یک قبضه سلاح کلت کمری با ۱۹ فشنگ جنگی کشف شد.
گفتنی است در این رابطه متصدی طلا فروشی مجروح و به مراکز درمانی منتقل که برابر گزارش کادر درمان وضعیت عمومی وی مطلوب است.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خاتمه با تاکید بر برخورد شدید پلیس با مخلین نظم و امنیت عمومی خاطر نشان کرد: به کسانی که بخواهند از خطوط قرمز امنیت و آرامش مردم عبور کنند هشدار می دهیم پلیس اجازه جولان به قانون گریزان را نخواهد داد و با شدت با آنها برخورد خواهد کرد.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

6 − 4 =

Top