راز قتل خیابان مهدیه ورامین فاش شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: با تلاش پلیس آگاهی شرق استان تهران و دستگاه قضایی شهرستان ورامین، راز قتل خیابان مهدیه ورامین پس از ماه‌ها فاش شد و متهمین، پرده از راز این قتل گشودند.

علیرضا شمس روز پنجشنبه پس از بازسازی صحنه قتل رخ داده در خردادماه امسال گفت: در خرداد امسال، شخصی بنام” ر.ا “شب هنگام، هنگام مراجعه به منزل شخصی خود، با سلاح گرم، هدف گلوله مهاجمینی قرار گرفت و به دلیل شدت جراحات وارده به قتل رسید.
وی اظهار کرد: با وقوع این قتل، در همان ساعات اولیه، دستگاه قضایی شهرستان ورامین با همکاری مستقیم پلیس آگاهی، با سرعت و قاطعیت وارد عمل شده و چندین نفر مظنون این جنایت را بازداشت کردند.
وی تصریح کرد: پس از چندین ماه تحقیقات پلیسی و علمی پلیس آگاهی شرق استان، متهمین پس از مواجهه با دلایل و مستندات متقن قضایی، در مقابل بازپرس پرونده لب به اعتراف گشوده وپرده از راز قتل برداشتند‌.
به گفته وی، اختلافات قبلی با مقتول و انتقام علت وقوع این جنایت از سوی متهمین اعلام شده است.
شمس بیان داشت: در حال حاضر، رسیدگی به این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ورامین، مراحل تکمیلی خود را سپری می‌کند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین تأکید کرد: حفظ جان، مال و نوامیس شهروندان و نظم و امنیت عمومی ، خط قرمز دستگاهای قضایی، امنیتی و انتظامی است و بدون هر گونه مسامحه،قاطعانه با متعرضین به امنیت منطقه برخورد شده و بر اساس مقررات و قوانین با آنان رفتار می‌شود.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

12 − 2 =

Top