خوشحالم به عنوان نایب قهرمان انتخاب نشدیم

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین : خوشحالم به عنوان نایب قهرمان انتخاب نشدیم

به گزارش ورامین تدبیر، پیام خانلرخانی که تیم تحت رهبری او با این قهرمانی، پرافتخارترین تیم لیگ برتر شد با بیان مطلب فوق گفت: لیگ برتر با تصمیم سازمان لیگ در جلسه ای با مسئولان تیم به اتمام رسید و برای من جای خوشحالی دارد که با وجود صدرنشینی و چهار امتیاز نسبت به تیم دوم جدول حداقل به عنوان تیم دوم انتخاب نشدیم!

وی افزود: تا پایان لیگ ما سه دیدار با مس کرمان، نفت و کن باید برگزار می کردیم. رقیب ما نیز قبل از دیدار با شهرداری، دانشگاه آزاد، پاس قوامین و مس کرمان، یعنی تیم‌های سوم تا پنجم جدول را پیش رو داشت که شیوع بیماری کرونا مانع از آن شد تا بازیها ادامه پیدا کند.
سرمربی شهرداری ورامین در مورد رکورد شکنی این تیم هم گفت: این ششمین قهرمانی تیم ما در رقابتهای لیگ برتر بود و از این حیث بی رقیب هستیم و با مدیریت خوب باشگاه و حمایت های بی دریغ مسئولان شهرستان، نام ورامین را برای همیشه در تاریخ لیگ برتر تکواندو کشور ثبت کردیم.
خانلرخانی در مورد اظهار نظر مدیرعامل کن که بیان کرده بود اگر بازیها برگزار می شد، ۸۰ درصد همین نتایج رقم می خورد گفت: برای آقای چگینی احترام زیادی قائل هستم و قصد ندارم به ایشان پاسخ دهم، ولی ما دور رفت این تیم را شکست داده و با وجود آنکه یک تساوی هم ما را به خواسته خود می رساند، دور برگشت نیز به جرات می توانم بگویم همان نتیجه را تکرار می کردیم.
وی در پایان گفت: به همه تیم هایی که به سکوی قهرمانی راه پیدا کردند تبریک می گویم و به هر حال تصمیمی بود که اتخاذ شد. ولی جای شکرش برای ما باقی است که از سوی سازمان لیگ به عنوان نایب قهرمان انتخاب نشدیم

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

شانزده − 8 =

Top