حمام خون در تصادف زنجیره‌ای جاده شهرری به قرچک

ساعت ۲۲:۱۵ شنبه شب یک موردحادثه  تصادف در جاده ورامین به سمت ورامین بعد از پل فیروز آباد به ورامین تدبیر گزارش داده می‌شود.

شاهدان عینی در مورد این حادثه گفتند: یک دستگاه مینی‌بوس قدیمی با ۶نفر سرنشین به هنگام حرکت به شدت با عقب یک دستگاه کامیون کمپرسی که در حاشیه جاده متوقف شده به دلیل نامشخصی برخورد می‌کند. براثر برخورد این حادثه مینی‌بوس به‌طور کامل متلاشی می‌شود.در ادامه نیز یک‌دستگاه تیبا با ۵سرنشین و یک دستگاه پراید با این مینی بوس برخورد می‌کنند. پیش از رسیدن آتش‌نشانان ۵نفر از سرنشینان خودرو تیبا که آسیب جزیی دیده بودند از خودرو خارج شده و به مراکز درمانی منتقل شده بودند. ۳نفر از سرنشینان مینی‌بوس خارج شده بودند که این سه نفر آسیب‌های جدی دیده بودند و در کنار جاده نقش بر زمین بودند و سه نفر نیز در اتاق کاملا متلاشی شده مینی‌بوس محصور بودند. آتش‌نشانان عملیات را آغاز کرده و با عملیات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش داده و سه نفر دیگر را نیز خارج کردند. یک نفر سرنشین پراید نیز دچار مصدومیت جزیی شده بود که همه این افراد به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.
شاهدان عینی تصریح کردند: پس از بررسی‌های لازم مشخص شد که دو مرد حدود ۵۰ ساله بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند. در مجموع ده نفر در این حادثه دچار مصدومیت شدند که شامل ۵خانم و۵ آقا بودند و دو مرد نیز جان خود را از دست دادند.

 

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

یازده + 12 =

Top