ثبت‌نام داوطلبان شوراهای شهر از ۲۰ اسفند آغاز می‌شود

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر از ۲۰ اسفند آغاز می‌شود.

به گزارش ورامین تدبیر و به نقل از گزارش روز جمعه استانداری تهران، حسن بیگی با اعلام این خبر افزود: کارها و تامین مقدمات انتخابات از آبان سال جاری آغاز شد اما با تشکیل ستاد انتخابات کشور در ۱۱ اسفند، کار انتخابات شکل رسمی پیدا می کند.

وی یادآورشد: درپی آغاز به کار ستاد انتخابات، از ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ هیات اجرایی شورای اسلامی شهر و هیات اجرایی شورای اسلامی روستاها تشکیل و ثبت نام از داوطلبان شوراهای شهر نیز از ۲۰ اسفندماه سال جاری آغاز خواهد شد.

حسن بیگی اظهارداشت: در انتخابات سال گذشته رتبه استان تهران از ۲۸ به چهارم ارتقا پیدا کرد از همین رو برای انتخابات پیش رو در سال ۱۴۰۰ هدف گذاری انجام داده‌ایم که به رتبه اول دست پیدا کنیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: در این مسیر از همه ظرفیت‌ها از جمله فضای مجازی برای آموزش دست اندرکاران انتخابات استفاده می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: رعایت قانون در برگزاری انتخابات نیازمند تسلط بر قوانین است، از همین رو باید قوانین توسط عوامل و دست اندرکاران انتخابات بازخوانی و مرور شود.

حسن بیگی ادامه داد: بی تردید آموزش نقش محوری در برگزاری انتخاباتی سالم دارد و باید از بسترهای موجود به ویژه فضای مجازی جهت پیشبرد موضوع آموزش نهایت بهره را گرفت.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

19 − 12 =

Top