توصیه فرمانده ناجا به زائران اربعین؛ به مرز‌ها نیایید

فرمانده نیروی انتظامی: امسال به علت شیوع کرونا و پیشگیری از آن به زائران محترم توصیه می‌شود که در مرز‌ها تردد نداشته باشند.

به گزارش ورامین تدبیر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار “حسین اشتری” در حاشیه رونمایی از چند کتاب با موضوع دفاع مقدس در خصوص حضور مردم در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی (ع) گفت: هر ساله این مراسم با حضور پرشور مردم برگزار می‌شد، این در حالی است که امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا تمامی مرز‌ها بسته هستند و هیچ گونه ترددی در آن‌ها صورت نمی‌گیرد.
وی ادامه داد: امیدواریم با ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا، این توفیق نصیب ما شود تا در سال‌های آینده خدمتگزار زائران ابا عبدالله الحسین (ع) باشیم.
فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: توصیه ما این است که زائران محترم به سمت مرز‌ها نیایند چرا که با ممانعت همکاران ما در نیروی انتظامی مواجه می‌شوند؛ البته بعد از فرمایش‌های مقام معظم رهبری، امام خامنه‌ای عزیز “مدظله العالی” و اعلام رسمی برگزار نشدن مراسم راهپیمایی اربعین حسینی بحمدالله مردم همکاری خوبی داشتند و هیچ گونه ترددی در مرز‌ها صورت نگرفته است.
این مقام ارشد انتظامی در ادامه به درگیری اخیر بین دو کشور آذربایجان و ارمنستان اشاره و خاطر نشان کرد: این مسئله مربوط به حوزه دیپلماسی کشور است البته ما موافق صلح هستیم و امیدواریم با حل اختلافات شاهد این گونه اتفاقات نباشیم؛ در حال حاضر حراست از مرز‌های ما با قوت انجام می‌شود و این درگیری‌ها نیز هر چه زودتر خاتمه می‌یابد.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

19 + 3 =

Top