تبعات جرم به خانواده زندانی منتقل نشود

🔹جلسه انجمن حمایت از زندانیان با حضور فاتحی‌نژاد فرماندار، دوستی‌نژاد دادستان عمومی و انقلاب، قیصرپناه بخشدار و سایر مسئولین در دادسرای قرچک برگزار شد.

🔹فاتحی‌نژاد فرماندار قرچک در جلسه انجمن حمایت از زندانیان با تاکید بر اینکه فقط مجرم باید متحمل مجازات شود گفت: ما باید به نحوی اقدام کنیم که رنج ناشی از مجازات به خانواده زندانی انتقال پیدا نکند.

🔹وی افزود: ما تعداد زیادی زندانیان جرایم غیرعمد داریم که اغلب افراد نیازمند و آبرومند هستند و نیازمند کمک خیرین برای آزادی هستند

🔹فرماندار قرچک اظهار کرد: مراقبت از خانواده زندانیان در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی دارای اهمیت ویژه است که علاوه بر کمک خیّرین، همت بالای مسئولین را میطلبد

🔹رئیس شورای تامین شهرستان قرچک با بیان اینکه حدود نیمی از خانواده‌های زندانیان، از انواع حمایت‌ها محروم هستند گفت: تعیین مجازات جایگزین می‌تواند برای زندانیان و خانواده‌های آن‌ها مؤثر باشد.

🔹گفتنی است جلسه انجمن حمایت از زندانیان با حضور فاتحی‌نژاد فرماندار، دوستی‌نژاد دادستان عمومی و انقلاب، خرمی‌شریف شهردار، قیصرپناه بخشدار مرکزی و سایر مسئولین در دادسرای قرچک برگزار شد.

 


 

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

سیزده + 12 =

Top