به منظور سهولت دسترسی بانوان، ۷ شعبه مختص بانوان در نظر گرفته شده است

 

به منظور سهولت دسترسی بانوان به شعب، از مجموع ۱۴۴ شعبه اخذ رأی، ۷ شعبه مختص بانوان در نظر گرفته شده است

به گزارش پایگاه خبری ورامین تدبیر، حسین کاغذلو روز یکشنبه در جلسه ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار کرد: مرکز حوزه انتخابیه، بر اساس دستورالعمل‌ها و قوانین ابلاغی، تمامی روند انتخابات، از ثبت نام از داوطلبین، تشکیل هیأت اجرایی، بررسی صلاحیت داوطلبین در هیأت اجرایی و ابلاغ به هیأت نظارت و تشکیل کمیته‌های مختلف ستاد انتخابات را در زمان‌بندی مقرر انجام داده است.

وی افزود: با بررسی شرایط برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سال ۹۴ و نیز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶، شرایط استقرار شعب اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی بخش‌‌های مرکزی و جوادآباد بررسی و ۱۷۵ شعبه ثابت و سیار برای جمع آوری آراء در نظر گرفته شده که نسبت به دوره گذشته انتخابات مجلس، یک شعبه افزایش یافته است.
رئیس هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک تصریح کرد: در بخش جوادآباد ۳۱ شعبه شامل ۲۹ شعبه ثابت شهری و روستایی و ۲ شعبه سیار در نظر گرفته شده است.
وی افزود: در بخش مرکزی ورامین نیز ۱۴۴ شعبه شامل ۱۲۵ شعبه شهری، ۱۷ شعبه روستایی و ۲ شعبه سیار در نظر گرفته شده است.
کاغذلو اظهار کرد: به منظور سهولت دسترسی بانوان به شعب، از مجموع ۱۴۴ شعبه اخذ رأی، ۷ شعبه مختص بانوان در نظر گرفته شده است.
وی گفت: ۵۲ شعبه اخذ رأی بخش مرکزی ورامین در مساجد، ۷۸ شعبه در مدارس، و ۱۴ شعبه در اماکن عمومی و دهیاری‌ها مستقر می‌شود.
وی افزود: با برنامه ریزی و بسیج تمامی امکانات مادی و معنوی شهرستان ورامین و هماهنگی‌های به عمل آمده با دو شهرستان پیشوا و قرچک، مقدمات لازم برای شکل گیری حماسه‌ای سیاسی با مشارکت آحاد مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری فراهم شده است.

 

 

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

17 + 14 =

Top