با تمام توان از حق مردم و فوتسال قرچک دفاع می‌کنم

شهردار قرچک گفت: با تمام توان از حق مردم و فوتسال قرچک دفاع می‌کنم.

🔺به گزارش روابط عمومی تیم فوتسال شهرداری قرچک، محسن خرمی شریف مدیرعامل تیم فوتسال شهرداری قرچک در خصوص اعلام رأی کمیته انضباطی به نفع تیم شهرداری ساوه، اظهار داشت: مردم قرچک و هواداران تیم فوتسال شهرداری نگران نباشند، با تمام توانم در مقابل این رأی خواهم ایستاد و از حق ضایع‌شدهٔ مردم قرچک دفاع خواهم کرد.
🔺وی بابیان اینکه رأی کمیته انضباطی ناعادلانه است، افزود: به رأی کمیته انضباطی اعتراض خواهیم کرد و به جد پیگیر هستیم تا این مشکل رفع شود.
🔺مدیرعامل تیم فوتسال شهرداری قرچک بیان داشت: با توجه به اینکه ما روال طبیعی و قانونی قرارداد با بازیکن را بر اساس ثبت در سایت فدراسیون در قسمت سامانه نقل و انتقالات طی کردیم و اطلاعی از اینکه آقای عمران سرانجام قبل از اینکه با تیم آرنوش کاشان قرارداد امضا کند با تیمی در لیگ مناطق قرارداد داشته و بازی کرده نداشتیم و این را باید سامانه نقل و انتقالات اعلام می‌کرد.
🔺خرمی شریف بیان داشت: طبق قانون سامانه نقل و انتقالات باید اعلام می‌کرده که این بازیکن قرارداد دارد و ما وقتی در این سامانه ثبت قرارداد کردیم هیچ اخطاری نداد و قرارداد ما با این بازیکن به‌صورت رسمی و قانونی ثبت شد.
🔺شهردار قرچک بابیان اینکه قرچک مهد فوتسال ایران و هواداران خونگرم و با تعصبی دارد، افزود: از فدراسیون فوتبال و کمیته استیناف درخواست داریم یک‌بار دیگر به این موضوع رسیدگی کنند تا تیم شهرداری قرچک به‌حق و حقوق خود برسد تا بتواند باروحیه خوب به دیدار تیم فودکا برود.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

چهار + دو =

Top