بازدید معاون استاندار تهران از سه شرکت تولید محصولات بهداشتی و ضد عفونی کننده در اسلامشهر


🔹محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران به همراه مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر از سه شرکت تولید محصولات بهداشتی و ضد عفونی کننده بازدید کردند.

🔹به گزارش پایگاه خبری ورامین تدبیر، امامی امین پس از بازدید از واحد تولید ماسک، شرکت شیمیایی شمین( وایتکس) و شرکت به پاک شیمی سلامت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور این شرکتها با افزایش ظرفیت تولید در تلاش هستند تا نیاز بازار مصرف را تامین کنند.

🔹وی افزود: شرکت هایی که در زمینه تولید مواد شوینده بهداشتی، نظافتی و ضدعفونی کننده مشغول فعالیت هستند علاوه بر تامین نیاز استان تهران تولیداتشان را به سایر استانهای کشور نیز ارسال می کنند.
🔹معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به اینکه اکثر شرکت های تولید محصولات بهداشتی، شوینده و ضد عفونی کننده با کمبود مواد اولیه مواجه هستند گفت: با هماهنگی هایی که با سایر استان ها انجام شده پیگیری ها در حال انجام است تا مواد اولیه موردنیاز این واحدها در اسرع وقت تامین شود.
🔹 وی با تاکید بر اینکه در کشور در زمینه تامین مواد اولیه این شرکت ها کمبودی نداریم ادامه داد: شرکت هایی که در زمینه تولید مواد اولیه فعال هستند با افزایش تقاضا مواجه شده اند و با افزایش ظرفیت تولید نیاز تمام شرکت ها و مجموعه های تولیدی را تامین خواهند کرد.
🔹گفتنی است در این بازدید فریدون عطایی سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری تهران و مصطفی زینت بخش معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر نیز حضور داشتند.

 

بازدید معاون استاندار
این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

19 + دو =

Top