امام جمعه موقت ورامین: ۱۳۰ هزار نفر جمعیت در ورامین حتی یک کلانتری ندارند

امام جمعه موقت ورامین گفت: منطقه خیرآباد ورامین با ۸۰ هزار نفر و امرآباد با ۵۰ هزار نفر جمعیت حتی یک کلانتری ندارند.

به گزارش پایگاه ورامین تدبیر، حجت الاسلام سید محسن محمودی پیش از ظهر یکشنبه ۳۰ آذرماه در دیدار سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا با آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین، طی سخنانی گفت: ورامین یکی از شهرستان‌هایی است، حضرت امام خمینی (ره) و سایر بزرگان و مراجع تقلید از آن به نیکی یاد کرده‌اند.

وی استقرار فرماندهی شرق استان تهران در ورامین را ابتکار مناسبی از سوی ناجا دانست و افزود: امروز فرماندهی شرق استان تهران، به طور مناسبی بار ارجاع به تهران را کسر کرده و خدمات مناسبی به مردم ارائه می‌کند، اما نیازمند حمایت بیشتر ناجا هستیم، اما فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در مقایسه با غرب این استان محرومیت‌هایی دارد.

امام جمعه موقت ورامین گفت: خیرآباد ورامین، با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت و امرآباد ورامین با حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت یک کلانتری ندارند و این موارد می‌تواند، منشأ برخی جرایم شود، از نزدیک ترین کلانتری که در محله کارخانه قند مستقر است، اگر پلیس بخواهد خود را به خیرآباد برساند، بین ۲۰ الی ۲۵ دقیقه زمان لازم است، که در پیگیری‌های پلیسی زمان زیادی است.

وی با بیان این که مسئولین ورامین نیز باید همت و همراهی بیشتری کند، افزود: مکان یگان ویژه شرق استان تهران از دیگر مطالبات فرماندهی انتظامی این منطقه است، که تا شنبه پیش نیروهای یگان ویژه شرق استان تهران گازکشی نداشتند و با نفت تأمین گرمایش می‌کردند، که واقعاً درد بود و سزاوار نیست.

محمودی تداوم حضور یگان ویژه را حق منطقه دانست و گفت: البته ما محدودیت‌های ناجا را می‌دانیم، اما خواستار توجه ویژه به منطقه هستیم.

 

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

10 + یک =

Top