مردم مراقب باشند؛افزایش مراجعه به مراکز درمانی تهران

رئیس ستاد مقابله با کرونا تهران از افزایش ۳۰ درصدی مراجعه مردم به مراکز درمانی پایتخت در دو روز گذشته خبر داد.

علیرضا زالی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما با ابراز نگرانی از افزایش پرشمار مردم در سطح شهر از افزایش ۳۰ درصدی مراجعه مردم به مراکز درمانی پایتخت در دو روز گذشته خبر داد.
وی افزود: متاسفانه امروز ۴۴۸ بیمار کرونا مثبت در بخش‌های عادی و ۹۹ بیمار کرونای بد حال در بخش‌های ویژه بیمارستان‌های تهران بستری شدند که حکایت از افزایش قابل توجه مراجعات به مراکز درمانی تهران دارد.
رئیس ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران گفت: با افزایش تردد‌ها و شلوغی‌ها که امروز در پایتخت شاهد آن بودیم به طور قطع شرایط مقابله با بیماری کرونا پیچیده‌تر و کار در حوزه بهداشت و درمان سخت‌تر می‌شود.
زالی تصریح کرد: علت اصلی افزایش تردد‌ها و شلوغی امروز شهر ناشی از مشکلات اقتصادی مردم است، بسیاری همچنان مشاهده می‌کنند که علی رغم وعده‌های داده شده اقساط بانکی شان کم می‌شود.
رئیس ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران همچنین گفت: مردم گله‌مند هستند که تا کنون بسته‌های حمایتی به بخش‌های فرودست جامعه اختصاص نیافته است و همین موضوع باعث می‌شود بحث در خانه ماندن را دستخوش تغییر کند.
وی تاکید کرد: برای حل این مشکل باید تصمیمات قاطعانه‌تر و کاراتر اعمال شود و دولت حداقل بسته‌های حمایتی را که اعلام کرده بود به مردم برساند.
کپی لینک

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

7 − چهار =

Top