افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۷ پروژه به مناسبت هفته دولت در قرچک

 

?فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت ۳۷ پروژه در با اعتبار حدود ۱۷۴ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد.

 

به گزارش ورامین تدبیر ، بهمن خطیبی ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، افزود: علیرغم تمام محدودیت ها و مشکلات اقتصادی کشور، امور زیربنایی، خدمت به مردم شریف و توسعه روزافزون در جای جای ایران اسلامی متوقف نشده است.
وی یادآور شد: هر ساله با آغاز هفته دولت شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه های مختلف عمرانی، رفاهی، خدماتی، صنعتی و … در تمامی مناطق هستیم که قرچک نیز از این موضوع مستثنی نبوده و مردم عزیز شاهد هستند علیرغم وجود تمام مشکلات، دولت به توسعه مناطق بخصوص مناطق کم برخوردار توجه جدی دارد و علاوه بر هفته دولت، در دهه مبارکه فجر و ایام مختلف سال با بهره برداری از پروژه ها کام مردم را شیرین می کند.
نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک اضافه کرد: امسال نیز در شهرستان قرچک ۳۲ پروژه در حوزه های مختلف افتتاح و به بهره برداری می رسد و همچنین ۵ پروژه مهم نیز کلنگ زنی خواهد شد که عمدتا مربوط به توسعه شهرک صنعتی و نویدبخش رونق اقتصادی و اشتغال جوانان منطقه خواهد بود.
وی اشاره ای به پروژه های هفته دولت داشت و بیان کرد: این پروژه ها شامل بهره برداری از واحدهای مسکونی شهدای ادارات، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی، دو پروژه توسعه شبکه گذاری مخابرات، بوم گردی، ساختمان اداری دهیاری، سامانه پایش تصویری و چمن مصنوعی روستایی، افتتاح ۹ واحد تولیدی در شهرک صنعتی، کلنگ زنی ۴ پروژه بزرگ شبکه آب و برق و تصفیه خانه در شهرک صنعتی، کلینیک گیاه پزشکی ، ۹ پرژه شهری، ۶ پروژه در حوزه برق و … است.
خطیبی یادآور شد: پروژه های قابل افتتاح برای حدود ۴۵۰ نفر اشتغال ایجاد می کند.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

چهار × 3 =

Top