اطلاعیه سازمان سنجش؛ آغاز ثبت نام کنکور ۱۴۰۰

ثبت نام کنکور سراسری در روز‌های ۱۲ تا ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ انجام می‌شود و آزمون در روز‌های ۱۰ و ۱۱ تیر ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

به گزارش ورامین تدبیر؛ در اطلاعیه سازمان سنجش آمده است: به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که ثبت‌نام از یکشنبه ۹۹/۱۱/۱۲ (دوازدهم بهمن ۱۳۹۹) منحصراً از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز می‌شود و در روز شنبه ۹۹/۱۱/۱۸ (هیجدهم بهمن ۱۳۹۹) پایان می‌پذیرد؛ لذا متقاضیان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ ثبت‌نام کنند.

دفترچه راهنما به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود. آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در تاریخ‌های (۱۰ و ۱۱ تیر ۱۴۰۰) برگزار خواهد شد.

پیرو اطلاعیه ۹۹/۰۸/۲۲ یاددآوری می‌شود سوالات آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ و بعد از آن برای تمام متقاضیان اعم از نظام قدیم و نظام جدید، صرفا بر مبنای دروس نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ طراحی و برگزار خواهد شد.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

یک + 5 =

Top