استقرار مجتمع قضایی نیروهای مسلح شرق استان تهران در پاکدشت

🔴فرماندار پاکدشت از استقرار مجتمع قضایی نیروهای مسلح شرق استان تهران در این شهرستان خبر داد

🔵صبح امروز جلسه هماهنگی استقرار مجتمع قضایی نیروهای مسلح شرق استان تهران در شهرستان پاکدشت با حضور هادی تمهیدی فرماندار پاکدشت ، حجت الاسلام بهرامی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح ، سردار عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران ، حجت الاسلام فراتی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران ، ترکی دادستان نظامی تهران، شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ،تاجیک شهردار پاکدشت و رضایی رییس شورای اسلامی شهر پاکدشت و دیگر مسئولان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔵فرماندار پاکدشت در ابتدای این جلسه ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان با اشاره به اقتدار نیروهای نظامی کشور در رویارویی با دشمنان جمهوری اسلامی گفت : شهرستان پاکدشت به لحاظ شرایط جغرافیایی وقرارگرفتن در محور بین المللی امام رضا (ع) و مرکزیت شهرستانهای شرق استان و ظرفیتهای ممتاز پرورش گل و گیاه و تولیدات صنعتی و کمترین نرخ بیکاری در شرایط بسیار مناسبی قرار دارد.

🔵 وی خاطر نشان کرد به لحاظ وجود هماهنگی میان ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان ، آمادگی میزبانی از سازمان قضایی نیروهای مسلح شرق استان در شهرستان وجود دارد.

🔵تمهیدی ابراز امیدواری کرد که با افتتاح این مجموعه قضایی شاهد ارتباط آسان‌تر مردم و رسیدگی سریع‌تر به پرونده‌های مربوط به شرق استان تهران و کاهش هزینه‌ها باشیم.

🔵در این جلسه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با اشاره به ضرورت تلاش همه جانبه برای خدمت به مردم ، تامین امنیت در ابعاد مختلف از جمله امنیت عمومی و امنیت اقتصادی را از مهمترین وظایف دست اندرکاران این حوزه برشمرد .

🔵بهرامی ،حمایت از نیروهای مسلح و ایجاد احساس امنیت و آرامش در مردم را مهمترین وظیفه سازمان قضایی دانست و ایجاد تشکیلات این سازمان در شرق استان را در همین راستا دانست و اظهار امیدواری کرد با راه اندازی سازمان قضایی نیروهای مسلح در شرق استان از حجم پرونده ها وتمرکز فعالیتها در پایتخت به اندازه قابل توجهی کاسته شود .

وی در پایان از همکاری مسئولین شهرستان برای حمایت از استقرار این مجتمع در شهر پاکدشت قدردانی کردند .

استقرار مجتمع قضایی نیروی انتظامی شرق
این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

13 + 15 =

Top