استاندار تهران: مدیران تهران به جای رفع مشکلات دنبال معاون وزیر شدن هستند

استاندار تهران با بیان اینکه برخی مدیران استان به جای رفع مشکلات به فکر ارتقای اداری و معاون وزیر شدن هستند تصریح کرد: با این رویه غلط برخورد می‌کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران انوشیروان محسنی‌بندپی روز چهارشنبه در جلسه با جوانان کارآفرین اتاق بازرگانی افزود: استان تهران به دلیل جایگاه حساس و ویژه همواره محل حضور مدیرانی است که در سایر استان‌های کشور موفق ظاهر شده‌اند اما متاسفانه

برخی مدیران‌کل ادارات استان تهران به محض حضور در این استان به جای رفع مشکلات عدیده تهران به فکر ارتقای اداری و معاون وزیر شدن هستند.

وی ادامه داد: امروز برای رفع مشکلات استان تهران نیازمند تلاش جهادی و شبانه روزی از سوی مدیران هستیم.

استاندار تهران در بخش دیگر از سخنانش با توجه به ضرورت توجه به نیروی انسانی، گفت: زمانی که متکی به نیروی انسانیخلاق، با انگیزه و بانشاط باشیم می توانیم ناامیدی دشمنان را بیشتر کنیم.

محسنی بندپی اضافه کرد: اصل ۴۴ که مورد تاکید مقام معظم رهبری است باید اجرایی و عملیاتی شود و بخش خصوصی نقش بیشتری در اقتصاد کشور به عهده بگیرد تا بتوانیم گره ها و مشکلات بخش تولید را راحت‌تر رفع کنیم.

وی با استقبال از حضور جوانان کارآفرین در جلسات کارگروه خاطرنشان کرد: دو نماینده از کانون کارآفرینی جوانان می‌توانند در جلسات ستاد تسهیل و همچنین کارگروه سرمایه گذاری شرکت کنند.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

هفت + 18 =

Top