استاندار تهران: محدودیت‌های کرونا براساس شرایط مناطق مشخص شده است

استاندار تهران در باره محدودیت های منطقه ای کرونا گفت: براساس تست‌های پی سی ار مثبت در هر منطقه و شمار بستری بیماران، محدودیت‌هایی اعمال می شود.

به گزارش ورامین تدبیر براساس اعلام شامگاه پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران انوشیروان محسنی بندپی افزود: کارکنانی که در دستگاه‌های اجرایی فعالیت می‌کنند به جز آن دسته که وظیفه امدادی، اورژانسی و درمانی دارند، مقرر شده یک سوم نیروی انسانی در محیط کار مشغول به کار باشد و دو سوم مابقی از دورکاری و شیفت بندی استفاده کنند البته مقرر شده که چگونگی انجام این عمل از طریق سازمان امور استخدامی اعلام شود.

وی ادامه داد: ما در استان با جدیت تمام مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا را دنبال می کنیم و شنبه هفته آینده (یک آذرماه) محدودیت های جدید اجرایی می شود.

محسنی بندپی ادامه داد: همچنین دستگاه‌هایی که براساس وظیفه حاکمیتی باید در محیط کار مشخص خود حاضر باشند نیز توسط سازمان امور استخدامی لیست آنها اعلام خواهد شد.

به گفته وی براساس نظر رئیس جمهور همه استانداران و دستگاه‌های اجرایی موظفند با تمام دقت مصوبات ستاد مقابله با کرونا را اجرا کنند.

وی ابراز امیدواری کرد: بتوانیم شرایطی را که امروز با آن روبرو هستیم مدیریت و کنترل کنیم و روند کاهش بیماری را شاهد باشیم.

استاندار تهران گفت: آن چه ستاد ملی کرونا روز گذشته با حضور رئیس جمهوری مصوب کرد، تصمیمی کاملا علمی، کارشناسی و قابل انجام است که براساس وضعیت بیماران بستری در مناطق مختلف کشور اتخاذ شده است.

وی اضافه کرد: این مصوبه براساس پیشنهاد وزارت بهداشت تنظیم شده و تمامی پیشنهادات مطرح شده از سوی وزارت بهداشت تصویب شد و مصوبه روز گذشته از پویایی، پختگی و جامعیت بسیار خوبی برخوردار بود که مناطق و شهرستان‌های کشور را به سه رنگ زرد، نارنجی و قرمز تقسیم کرد.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

نوزده − 9 =

Top