استاندار تهران:  فرآیند اخذ رای در استان تهران راس ساعت آغاز و امنیت کامل برقرار است

استاندار تهران از آغاز فرآیند رای گیری راس ساعت هشت صبح در شعب اخذ رای این استان خبر داد و گفت: شرایط استان تهران به لحاظ برگزاری انتخابات ایده ال، امنیت برقرار و عوامل اجرایی حاضر هستند.

به گزارش پایگاه خبری ورامین تدبیر ، علیرضا فخاری صبح جمعه و همزمان با آغاز فرآیند برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر از همه مردم، خاصه شهروندان استان تهران که از ساعات ابتدایی صبح امروز هشتم تیرماه مشتاقانه برای انجام تکلیف و آزمون سیاسی پای صندوق های رای حاضر شده اند، اظهار کرد: تعداد ۶ هزار و ۶۹۴ شعبه اخذ رای در سطح استان تهران مستقر شده است.

استاندار تهران با بیان اینکه از مجموع صندوق های مستقر در استان تهران تعداد ۳ هزار و  ۸۵۰ شعبه در تهران بزرگ و مابقی به سایر شهرستان های استان تعلق دارد، گفت: ۴۹۲ شعبه اخذ رای به صورت سیار، مختص مجموعه هایی که دارای جمعیت متمرکز هستند و  امکان استقرار شعبه ثابت نیست پیش بینی شده است.

وی از استقرار همه عوامل حوزه های اجرایی طی اولین ساعات بامداد امروز جمعه هشتم تیرماه در محل کار خبر داد و عنوان کرد: عوامل نظارتی،  اجرایی، تامین کننده امنیت و خدمات و پشتیبانی با توزیع صندوق ها و دستگاه هایی که احراز صلاحیت می کنند ،حاضر بوده و  راس ساعت ۸ صبح همه صندوق ها مستقر و شعب آماده پذیرش رای شدند.

فخاری از وضعیت مناسب صندوق ها و شعب اخذ رای در استان تهران خبر داد و بیان کرد: برخی افراد در شهر و استان تهران به تاسی از مقام معظم رهبری از همان ساعات اولیه صبح در شعب اخذ رای حاضر شدند و روند سنتی رای گیری در حال اجرا است.

استاندار تهران بیان کرد:  شرایط استان تهران به لحاظ برگزاری انتخابات خوب و ایده ال است و  امنیت برقرار و عوامل اجرایی حاضر هستند و با هیچ مشکلی مواجه نیستیم و انشاالله با نتیجه مطلوب، این انتخابات نیز به سرمنزل مقصود خواهد رسید.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

10 + نوزده =

Top