اتحاد مسلمانان، لکه ننگ سلطه صهیونیزم را از پیکره جهان اسلام پاک خواهد کرد

 نوش آبادی در اجلاس فلسطین پاره تن اسلام:

اتحاد مسلمانان، لکه ننگ سلطه صهیونیزم را از پیکره جهان اسلام پاک خواهد کرد

🔹حسین نوش آبادی نماینده دیار پانزده خرداد و سفیر پیشین جمهوری اسلامی ایران در عمان در نشستی تحت عنوان «فلسطین پاره تن اسلام»‌که به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و با حضور اصحاب رسانه و‌ مسئولان روابط‌ عمومی ادارات شهرستان ورامین، به مناسبت روز جهانی قدس، برگزار شده بود، گفت:
امام بزرگواران، طی سالیان دور، همواره خطر اسرائیل غاصب را گوشزد فرمودند و با نامگذاری روز جهانی قدس، خواستار همبستگی بین المللی مسلمانان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، شدند.

🔹سفیر سابق کشورمان در عمان، با اشاره به دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت روز قدس، افزودند:
دفاع از فلسطین، صرفا دفاع از یک ملت مظلوم نیست؛ بلکه دفاع از حقیقت و مبارزه با رژیم صهیونسیتی و استکبار جهانی و نظام سلطه است.

🔹نماینده دیار پانزده خرداد، تاکید کرد:
روز قدس، پشتوانه امنیت کشور و حافظ دست آوردهای انقلاب و مظهر اراده عمومی ملت های مسلمان برای مقابله با آمریکا و اسرائیل متجاوز است.

🔹مشاور سابق وزیر امور خارجه با مهم خواندن جایگاه ارزشمند و معنوی بیت المقدس و‌ مسجد الاقصی از منظر قرآن و دیدگاه اسلامی، گفت:
در ادوار ششم و هفتم مجلس، که عضو هیات رئیسه گروه پارلمانی ایران- لبنان بودم، طی چند سفر به لبنان و حضور در جمع رزمندگان حزب‌الله و دیدار با سید مقاومت، سید حسن نصرالله و حضور در نقاط مرزی لبنان و فلسطین اشغالی، از نزدیک با ظرفیت های مادی و‌معنوی این سرزمین، آشنا شدم‌.

🔹نوش آبادی با اشاره به خطر خط سازش در مسئله فلسطین و خیانت برخی کشورهای عربی در پیمان ننگین کمپ دیوید و ادامه این روند طی دهه های اخیر و‌مواضع انفعالی دولت های وابسته عربی و بازی های سیاسی که جز خسارت، سودی برای ملت مظلوم فلسطین و لبنان، نداشته است، تاکید کرد:
امت اسلامی با اعتماد به نصرت الهی و اتکال به قدرت اسلام و ایمان قوی، دست جنایتکاران قدس شریف و فلسطین مظلوم را آزاد کنند و ننگ سلطه صهیونیزم را از دامن خود بزدایند.

 

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

چهارده − 5 =

Top