اتحاد مسلمانان، لکه ننگ سلطه صهیونیزم را از پیکره جهان اسلام پاک خواهد کرد

 نوش آبادی در اجلاس فلسطین پاره تن اسلام:

اتحاد مسلمانان، لکه ننگ سلطه صهیونیزم را از پیکره جهان اسلام پاک خواهد کرد

?حسین نوش آبادی نماینده دیار پانزده خرداد و سفیر پیشین جمهوری اسلامی ایران در عمان در نشستی تحت عنوان «فلسطین پاره تن اسلام»‌که به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و با حضور اصحاب رسانه و‌ مسئولان روابط‌ عمومی ادارات شهرستان ورامین، به مناسبت روز جهانی قدس، برگزار شده بود، گفت:
امام بزرگواران، طی سالیان دور، همواره خطر اسرائیل غاصب را گوشزد فرمودند و با نامگذاری روز جهانی قدس، خواستار همبستگی بین المللی مسلمانان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، شدند.

?سفیر سابق کشورمان در عمان، با اشاره به دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت روز قدس، افزودند:
دفاع از فلسطین، صرفا دفاع از یک ملت مظلوم نیست؛ بلکه دفاع از حقیقت و مبارزه با رژیم صهیونسیتی و استکبار جهانی و نظام سلطه است.

?نماینده دیار پانزده خرداد، تاکید کرد:
روز قدس، پشتوانه امنیت کشور و حافظ دست آوردهای انقلاب و مظهر اراده عمومی ملت های مسلمان برای مقابله با آمریکا و اسرائیل متجاوز است.

?مشاور سابق وزیر امور خارجه با مهم خواندن جایگاه ارزشمند و معنوی بیت المقدس و‌ مسجد الاقصی از منظر قرآن و دیدگاه اسلامی، گفت:
در ادوار ششم و هفتم مجلس، که عضو هیات رئیسه گروه پارلمانی ایران- لبنان بودم، طی چند سفر به لبنان و حضور در جمع رزمندگان حزب‌الله و دیدار با سید مقاومت، سید حسن نصرالله و حضور در نقاط مرزی لبنان و فلسطین اشغالی، از نزدیک با ظرفیت های مادی و‌معنوی این سرزمین، آشنا شدم‌.

?نوش آبادی با اشاره به خطر خط سازش در مسئله فلسطین و خیانت برخی کشورهای عربی در پیمان ننگین کمپ دیوید و ادامه این روند طی دهه های اخیر و‌مواضع انفعالی دولت های وابسته عربی و بازی های سیاسی که جز خسارت، سودی برای ملت مظلوم فلسطین و لبنان، نداشته است، تاکید کرد:
امت اسلامی با اعتماد به نصرت الهی و اتکال به قدرت اسلام و ایمان قوی، دست جنایتکاران قدس شریف و فلسطین مظلوم را آزاد کنند و ننگ سلطه صهیونیزم را از دامن خود بزدایند.

 

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

سیزده − 5 =

Top