آغاز استخدام ۳۰۹۲ معلم در آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از استخدام سه هزار و ۹۲ معلم در آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از طریق آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی سال ۱۳۹۹ خبر داد.

یوسف بهارلو روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ظهر روز بیستم شهرویور ماه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۳۹۹ آغاز شده که متقاضیان با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس http://www.sanjesh.org می‌توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه تا پایان روز ۲۹ شهریور ماه فرصت ثبت نام در سامانه فوق است، افزود: وزارت آموزش و پرورش در آزمون استخدامی امسال حدود ۲۸ هزار نفر را برای شغل معلمی جذب خواهد کرد که از این تعداد ۳۰۹۲ معلم سهم شهرستان‌های استان تهران می‌باشد که از داوطلبانی که حائز شرایط استخدامی هستند دعوت می‌کنم که برای ثبت‌نام شرکت در هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۹ به سایت سنجش مراجعه کنند.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری (ری یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان (یک و۲) است.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

نه − شش =

Top