پنجاه و یک پروژه عمرانی به مناسبت دهه فجر در قرچک افتتاح می شود

فرماندار شهرستان قرچک گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۵۱ پروژه عمرانی، خدماتی و صنعتی در شهرستان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

بهمن خطیبی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ورامین تدبیر ،ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: این پروژه ها با اعتباری حدود ۹۶ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

وی افزود: از این تعداد ۳۴ پروژه با اعتبار حدود ۷۵ میلیارد تومان قابل افتتاح و ۷ پروژه نیز با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی خواهد شد.
خطیبی یادآور شد: این پروژه ها به طور کلی برای ۴۷۲ نفر اشتغالزایی خواهد کرد.
وی در توضیحات بیشتر گفت: این پروژه ها در راستای توسعه همه جانبه، رونق تولید و اشتغال زایی در شهرستان گام برداشته که در پروژه های قابل افتتاح برای ۳۰۷ نفر و در پروژه های کلنگ زنی برای ۱۶۵ نفر اشتغال ایجاد کرده و در نگاه دیگر در بخش خصوصی ۴۶۰ نفر و بخش دولتی ۱۲ نفر وارد بازار کار خواهد کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک افزود: این پروژه ها در حوزه شهرک صنعتی، بهداشت و درمان، ورزش، شهرداری، آب و فاضلاب، برق، راه آهن، گاز و … است.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

4 × یک =

Top