رفع مشکل کم آبی واحدهای تولیدی پاکدشت تا فروردین ۹۹

 

🔸تا فروردین سال ۹۹ مشکل کم آبی واحدهای تولیدی شهرستان پاکدشت برطرف می شود.

🔸شهرک های صنعتی عباس آباد و خوارزمی درکنار نیروگاه سیکل ترکیبی شهدای پاکدشت ازواحدهای تولیدی شهرستان پاکدشت هستند، که از تابستان امسال کم آبی برای آنها مشکلاتی را به وجود آورده بودو قرار بود آب ازسد ماملو برای رونق تولید این واحدها انتقال داده شود .

🔸معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران درجلسه ای که درمحل سد ماملو برای رفع موانع وپیگیری این مشکل با حضور هادی تمهیدی فرماندار پاکدشت برگزار شد گفت : معارضینی سر راه این انتقال وجود داشت که قرار شد فرماندار شهرستان پاکدشت نظر مساعد آنها را به سرعت تامین کند.

🔸محمد امامی امین گفت: نظرمساعد اداره کل منابع طبیعی استان تهران که با صدورمجوز موقت یکماهه برای رفع مشکل موضوعی بود که درکنار تامین منابع مالی توسط نیروگاه سیکل ترکیبی شهداء وشهرک های صنعتی استان تهران تا ۱۵ اسفند ماه سال جاری از دیگر موضوعات وخروجی این جلسه بود.

🔸وی افزود : قرار شد رئیس شرکت شهرک های صنعتی استان تهران به صورت هفتگی این پروژه را پیگیری کند تا بتوانیم پایان فروردین ماه سال ۹۹ آب را به این واحدهای تولیدی برسانیم .

🔸نیروگاه سیکل ترکیبی شهداء ۳۵ درصد برق مورد نیاز استان تهران و ۷ درصد برق مصرفی کل کشور را تامین می کند که درکنار شهرک های صنعتی فعال دراین شهرستان اهمیت انتقال آب را دوچندان می کند.

🔸حدود ۹۰ هزار کارگر در واحد های تولیدی شهرستان پاکدشت به صورت تمام وقت مشغول فعالیت هستند.

 

 

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

چهار × چهار =

Top