دو کودک بعد از ۴۱ روز بی خبری به کانون خانواده بازگشتند

رئیس پلیس آگاهی شرق استان تهران گفت: با پیگیری و تلاش بی وقفه پلیس ۲ کودک بعد از ۴۱ روز بی خبری به کانون خانواده بازگشتند.

به گزارش ورامین تدبیر و به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شرق استان تهران، سرهنگ مجید محمدی در خصوص خبر فوق بیان کرد: ۱۳ تیر ماه سال جاری در پی اعلام گزارشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه دو دختر ۱۰ و ۵ ساله و دارای نسبت فامیلی در شهرستان ورامین پس از گذشت چند ساعت بازی کردن در کوچه دیگر به منزل بازنگشته و گمشده اند با توجه به حساسیت موضوع پیگیری پرونده مفقودیت در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسی تخصصی موقعیت مفقودی این دو کودک و تحقیقات محلی و پایش دوربین های مدار بسته پی بردند که آنها مسافت ۳ کیلومتری را طی کرده و سوار یک دستگاه سواری پراید با پلاک نامشخص شده اند که راننده این خودرو جهت کمک، آنها را به منطقه دولت آباد تهران برده و تحویل مرکز بهزیستی داده است.

سرهنگ محمدی ادامه داد: با تلاش پلیس این دوکودک بعد از گذشت ۴۱ روز در شیرخوارگاهی که تحت پوشش اداره بهزیستی تهران بود، پیدا شدند.

وی تصریح کرد: والدین این کودکان که از پیدا شدن فرزندانشان بسیار خوشحال و خرسند شده بودند از تلاش های پلیس تشکر و قدردانی کردند.

رئیس پلیس آگاهی شرق استان تهران به والدین توصیه کرد: هنگامی که کودکان آنها از منزل خارج می شوند هرگز از آنها غفلت نکرده و همچنین به کودکان خود آموزش دهند در این گونه مواقع حتما از پلیس کمک بخواهند.

 

دو کودک گمشده ورامین پیدا شدند
این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

سه × پنج =

Top